Kemaltürkler MH Gülce Sokak No: 15/1 Sancaktepe /İSTANBUL

Şile Anahtar Teslim Ev Tadilatı

06.08.2022
2.471
Şile Anahtar Teslim Ev Tadilatı

Şile Anahtar Teslim Ev Tadilatı

Anahtar teslim ev tadilatı oldukça zahmetli gözükse de sonuç mükemmel olacaktır. Anahtar teslim ev tadilatı demek evinizin sıfır hale getirilmesi demektir. İlk yapıldığı gün gibi olması için yeni bastan tamir, bakım, onarım, tadilat yapılması demektir. Bu süreç kulağa zor gelse de işin ehline teslim edildiği takdirde çok da kolay ve harika bir iş olacaktır.

Şile anahtar teslim ev tadilatı yaptırmak istediğiniz takdirde firmamız size bu konuda tam donanımlı şekilde hizmet vermektedir. Her biri alanında uzman olmuş ekipler ile balkon, mutfak, banyo, tuvalet, zemin döşemesi, tavan, duvar, boya badana, dış cephe, merdiven, elektrik tesisatı, su tesisatı, ısınma sistemleri hepsi tek tek elden geçilerek sıfır pozisyona getirilir ve ilk günkü gibi yeniden kullanımınıza sunulur.

Şile Komple Ev Tadilatı

Komple ev tadilatı demek tüm evin tüm tesisatları ve döşemeleri, dahil olmak üzere iç ve dış tüm cephelerin elden geçirilerek yenilenmesi ve ilk günkü gibi sıfır bir konuma getirilmesi ve size takdim edilmesi işlemidir. Örneğin bir yazlığınız var uzun yıllar önce yapılmış ve üzerinden yıllar geçmiştir. Komple tadilat yaptırabilirsiniz. Ya da bir daire satın aldınız ancak tadilat gerekmektedir.

Çünkü ne kadar da olsa başka birilerine göre planlanıp yapılmış bir evdir belki de size hitap etmeyecektir. En önemlisi de tesisat sorunu var mı yok mu bilemezsiniz eğer bir tadilata sokmadan yaşama devam ederseniz belki de çok ciddi sorunlar karşınıza çıkabilir.

En doğrusu evinizi komple tadilat ettirmeniz şeklinde olacaktır. Şile komple ev tadilat denildiği zaman akla ilk firmamız gelir. Çünkü yaptıklarımız yapacak olduklarımızın garantisidir. Tüm komple ev tadilatı örneklerimize bakabilir eski müşterilerimizden bizimle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Şile Ev Tadilat Ustası

Şile anahtar teslim ev tadilatı ustası ararsanız kesinlikle biz firma olarak sizlere tüm tadilat aşamalarında uzman olan ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Elektrikten boyaya su tesisatından dış cepheye mutfaktan banyoya tavandan tabana kadar her şekilde hizmet vermekteyiz. Ustalarımız kadar ekipmanlarımızda son derece kalitelidir.

Ev Tadilatının Aşamaları Nelerdir?

Ev Tadilatı iki kelime gibi gözükse de oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Çünkü sıfırdan bir bina yapmak yapılı binanın Tadilatından çok daha kolaydır. Tadilat işlemi ancak işinde uzman olmuş tecrübeli ellere teslim edilir ise sizi zorlamaz ve hatta hayallerinize hızla kavuşturur.

İlk olarak yapmanız gerek tadilat belirlenmelidir. Şile anahtar teslim ev tadilatı ile komple mi yoksa kısmi bir ev tadilatı mı olacak bu konu Belirlenmeli ve ihtiyacalar sıralanmalıdır. Oda oda ne istediğinizi yazmalı ve bir ihtiyaç listesi oluşturulmalıdır.

Kesinlikle usta sizin istediğiniz her şekle uymalı ve ancak sizi olumsuz etkileyecek durumlar hakkında size bilgi vermelidir. Sonra tadilat görecek kısım boşaltılmalı ve işlemler en hızlı şekilde çözüme ulaştırılmalıdır.  Elektriğinden suyuna yerinden duvarına tavanına kadar her bir bir özenle Tadilattan geçmelidir.

Ev Tadilat Planlaması Nasıl Yapılmalıdır?

Ev tadilatında planlama çok önemlidir. Öncelikle kesin kararınızı vermelisiniz ve tadilatın ne şekilde olacağını belirlemelisiniz. Sadece bir kısım mı yoksa anahtar teslim olacak şekilde komple mi. Bu karar size kalmıştır. Bunu belirleyecek olan sizsiniz ve ihtiyaçlarınız. Sonra hangi bölüme Ne istediğiniz hakkında kesin kararlar vermelisiniz. Her yerin dizaynı hakkında son söz sizde olmalıdır. Çünkü tadilat zor iştir ve sürekli tekrarlanacak şekilde bir iş değildir. Sonra tadilat işinizi teslim edeceğiniz ustayı iyi seçmelisiniz.

Firma öyle donanımlı olmalı ki tüm ustaları kendi bünyesinde barındırmalıdır ki iş tesliminden kısa sürede gerçekleşsin. Bir iş bitiminde hemen diğer usta işini devralmalı ki iş süreci kısa süreli olsun en kaliteli ve en iyi şekilde müşteriye teslim edilsin. Şile anahtar teslim ev tadilatı yaptırmak isteyenlere donanımlı ve profesyonel ekibimiz ile hizmet götürmekte ve en kaliteli ürünleri kullanmaktayız.

Ev Tadilatı İçin Ne kadar Süre Gereklidir?

Ev tadilat süresi kendi içinde belirsizlik gösterebilecek bir durumdur. Kabaca on gün ile bir ay arasında olabilmektedir.  Bu sürenin uzaması veya kısılması evinizde istediğiniz tadilat hizmetinden tutunda çalışan ustaların yetenek ve becerilerine kullanılan ürünlerin kalitesine göre değişmektedir. Doğru planlama ve iyi ustalar bulunduğu takdirde tadilat talepleriniz ne kadar çok olursa olsun yine de süreç çok uzamaz sizi bıktırmaz.

Ancak işini yapamayan ustaya denk gelirseniz istekleriniz çok az olsa da usta size hızlı ve kaliteli hizmet veremeyeceği için işler yolunda gitmeyebilir. Şile anahtar teslim ev tadilatı İçin firmamız size en iyi ustalar ile hizmet sunacağı için tadilatınız hem beklediğinizden daha kısa sürecek hem içinize sinecek.

Anahtar Teslim Tadilat Ne Demektir?

Anahtar teslim tadilat ne demektir diyecek olursanız evinizin komplesinin sökülüp yeniden yapıldığı şeklinde bir açıklama yapılacak olursa kesinlikle abartmış olmayız. Sadece kullanılan duvar malzemesi kalıyor gerisi komple yenileniyor.

Elektrik tesisatı, su tesisatı, iç cephe, dış cephe, mutfak, banyo, tuvalet, boya badana her türlü bölüm tamamen sıfır hale getirilecek ve ilk günkü gibi harika gözükecek. Şile anahtar teslim ev tadilatı İçin evinize en iyi ustalar gelerek birlikte yaptığınız planlama ile sizi hayalinizdeki evinize kavuşturmaktadırlar.

Ev İçi Kısmı Tadilat Nedir?

Evinizi komple anahtar teslim şekilde tamir tadilat ettirmek zorunda değilsiniz. Evinizde sizi mutsuz hissettirecek sadece bir bölüm var ise sadece bu kısmı yeniletebilir tadilatını yaptırabilirsiniz. Örneğin sadece mutfağınız sizi rahatsız ediyor ve bu durumda sadece mutfak tadilatı yaptırabilirsiniz.  Böyle bir durum gerçekleştirilir ise bu kısmı tadilattır. Anahtar teslim tadilat gibi uzun sürmez.

Kısmi tadilatta sizi zorlayacak tek şey bir kısım için tüm evin düzensiz bir süreçten geçecek olmasıdır. Bu işi de kesinlikle işinin ehli alanında uzman olmuş ustalara emanet etmelisiniz. Örneğin banyo tadilatında mutlaka ustanın fayans ustası olması gerekir banyo tesisatı için elektrik ve su tesisat ustası gerekir. Bünyemizde bulunan her alanın ayrı ayrı ustaları ve çırakları vardır.

Hepsi son teknolojik ürünleri kullanabilecek kendini yeniliklere hazırlayan ustalardır. Kaliteli ürünler kullanılarak en hızlı ve en doğru hizmeti size vermektedirler. Şile anahtar teslim ev tadilatı olsun kısmi tadilatlarınız olsun hepsi ve daha fazlası için firmamız en iyi ve en güvenilir hizmeti vermektedir.

Anahtar Teslim Tadilat Maliyeti Nedir?

Şile anahtar teslim ev tadilatı İçin bir maliyet belirtmemiz oldukça zor ve hatta imkânsızdır. Öncelikle siz ne istediğinizi kesin olarak belirleyecek ve firmamız ile iletişime geçeceksiniz ki biz ustalarımızı gönderelim ön keşif yapalım ve size fiyat hesaplaması çıkarıp fiyat teklifimizi sunalım.

Şile Anahtar Teslim Tadilat Yapan Firma

Şile anahtar teslim ev tadilatı yapan firmamız bünyesinde beraber çalıştığı alanında uzman olmuş ustaları ile kesinlikle sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet bizim görevimizdir. Biz işimizi severek yapıyor ve bu alanda hızla ilerliyoruz. Bu hizmet anlayışımız bizim sektördeki yerimizi sağlamlaştırdığı gibi her geçen gün gelişim göstermemizi ve hep ileri doğru gitmemizi de sağlıyor.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: