Kemaltürkler MH Gülce Sokak No: 15/1 Sancaktepe /İSTANBUL

Mutfak Tadilatı

Anasayfa » Mutfak Tadilatı

Mutfak Tadilatı

Ev veya ticari firmanızda yer alan en önemli kısım mutfak kısmıdır. Bu bölümde de çeşitli nedenler sonucunda zemin ve duvarlarında sorunlar meydana gelebilir. Burada dikkat etmeniz gereken tek kriter ise en iyi mutfak tadilatı firması tercih etmenizdir. Kalitesiz bir firma mutfak zemin ve duvarlarınızın ciddi anlamda zedelenmesine neden olabilir. Bu gibi firmalar yüksek kaliteye sahip değildir. Bu nedenle servis aracı da olmadığından mutfak tamirlerinizi gecikmeli olarak yapabiliyor.

Mutfak tadilatlarınızın kusursuz, ek ücretsiz ve tabiki de garantili olarak uygulanması hayati bir değer arz eder. Kaliteli firma sizlerin mutfak tadilatı memnun kalmasını sağlar. Bu nedenle işletmemiz beklentilerinizi karşılar. Mutfağınızda meydana gelen en zorlu tadilatları dahi dakikalar içerisinde yok ediyoruz. Çünkü bizler bu hizmeti yüksek teknolojili malzemeler üzerinden sunuyoruz.

Mutfak Tamiri Nedir?

Mutfak tamiri isminden de anlaşılacağı üzere mutfak tadilatı yapılan işlemdir. Bu işlem bugün sadece en gözde firmalar tarafından kusursuz olarak uygulanabiliyor. Bu nedenle firmamız sektörün birinci sırasında yer alır. Bizlerin özellikleri oldukça fazladır. Bu özelliklerimiz arasında garantili hizmetlerimiz ön planda yer alıyor. Birçok mutfak tadilatı firmalarının aksine acil durumda müşterilerimize en geç 1-2 saat içerisinde özel servis aracımız üzerinden ulaşabiliyoruz. Çünkü mutfak tamirlerinde zaman kaybı yaşanmamasını destekliyoruz.

Mutfak Tamirlerimizin Avantajları

İster konut ister ticari firma olsun mutfak tadilatı hizmetimizin siz değerli müşterilerimize avantajları söz konusudur. Firmamız kuruluş döneminden buyana bu hizmeti daima tarafsız ve düşük fiyat üzerinden sunar. Bu nedenle de ekonomik yönden sizlerin avantajlı kalmasını sağlarız. Mutfak tamirat hizmetlerimizle sadece bugünün değil geleceğin de en gözde firması olacağımızın altını çiziyoruz. Güler yüzlü kadrolarımız eşliğinde mutfağınızdaki derin sorunları kolayca tespit ediyoruz. Akabinde tamir işlemlerinizi profesyonel anlamda uyguluyoruz.

Mutfak tamirlerimizi sunduktan sonra müşterilerimizden tavsiye yönünden de mesajlar alabiliyoruz. Bu nedenle firmamız hem hizmet bölgelerimizden hem de sosyal medya platformlarından da izlenebiliyor. Bu nedenle Türkiye’nin en çok takipçisi olan mutfak tamiri firmasıyız.

Mutfak Tamirimizin Garanti Süresi

Mutfak tamirimizi almanız için sizlere birçok sebepler sayabiliriz. İlk olarak mutfak tadilatı doğrudan garanti süresi üzerinden sunarız. Yani tadilat işlemlerimiz öncesinde garanti süresini doğrudan müşterilerimize aktarıyoruz. Böylece müşterilerimiz bu hizmet modelimizden uzun seneler boyunca faydalanabilir. Mutfak tamirat garanti sürecimiz mutfakta oluşan sorunların çeşitliliğine göre ortalama olarak 1 ila 2 yıl aralığında değişebiliyor. Böylece müşterilerimiz uzun seneler boyunca ek maliyet yapmaktan kurtulabiliyor.

Mutfak Tamirinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfak tamirlerinde dikkat etmeniz gereken birçok hususlar da söz konusudur. Sektördeki kalitesiz mutfak tadilatı firmalarının tuzaklarına düşmemeniz tavsiye edilir. Bu yönde hizmet almadan önce sektörde kapsamlı bir şekilde ön araştırma yapmanız tavsiye edilir. Mutfak tadilatları talep etmeden önce ilgili bölgede ilk olarak bireysel olarak keşif yapmanızda fayda vardır. Bu yönde firmamıza ön bilgiler sunabilir ve böylece ilgili alan için en uygun ekipmanlarımızı hazırlamamıza destek olabilirsiniz. Ayrıca mutfak bölümüzde meydana gelen sorunların çeşitleri hakkında da bilgilendirme yapabilirsiniz. Böylece sorunları doğrudan görsel olarak uzmanlarımızla paylaşabilir ve işlemlerimiz öncesinde güncel mutfak tadilatı fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz.

Mutfak Tadilatları Neden Almalısınız?

Mutfak tadilatını birçok nedenden dolayı almalısınız. Ev veya işyerinizdeki mutfak bölümünüzün duvar ve zeminlerinde kırılmalar ve çatlamalar meydana gelebilir. Bu gibi tadilatları tek başınıza ya da doğrudan amatör türünden mutfak tadilatı firmalarından garantili olarak gidermeniz mümkün değildir. Profesyonel bir ekip sizleri bu sorundan kolayca kurtarır. Böylece mutfağınız daha şık ve kusursuz bir yapı elde eder. Mutfak tamiri mutlaka zamanında almanız gereken bir uygulamadır. Bugün birçok inşaat firmalarında deneyimli ekipler olmadığından işlem kusursuz olarak yapılır. Firmamız ise, işlemi yarım yamalak bir şekilde yapmaz. Tam aksine doğrudan tadilatınızı eksiksiz olarak tamamladıktan sonra mutfağınızı anahtar teslimli olarak sizlere teslim ediyoruz.

Mutfak Tadilat İşlemlerimiz

Lider mutfak tadilatı firması olarak işlemlerimizi kademeli olarak yapıyoruz. Yani tadilat işleminden önce siz değerli müşterilerimize mutlaka gereken fiyat teklifi sunuyoruz. Fiyat teklifimizi onaylamanız durumunda ise, doğrudan tadilata geçiyoruz. Mutfağınızda en zorlu tadilatlarınızda dahi işi bizlere teslim edebilirsiniz. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimiz kahvenizi afiyetle yudumlarken bizler tadilatı başarılı bir şekilde tamamlıyoruz. Böylece çeşitli tuzaklar hazırlayan basit tadilat firmalarından kurtulabilirsiniz.

Kurumsal Mutfak Tadilatçısı

Kurumsal mutfak tadilatı olarak kuruluş yılımız bakımından da sektörümüzün en köklü tadilat firmasıyız. Bu nedenle firmamız sıradan tadilatçı firmalarını rakip olarak dahi görmüyor. Bizler bu alanda daima rakipsiz bir şekilde hizmetler sunarız. Sektörümüzde yer alan birçok tadilatçı firmaları sadece ev mutfağı tadilatı sunarken, firmamız ev mutfaklarıyla birlikte ticari işletme, kamu kurumları, alışveriş ve otel, tatil merkezleri ve rezidans gibi birçok farklı alanlardaki mutfaklar için de tadilat hizmetleri sunar.

Bu nedenle diğer firmaların aksine daha geniş hizmet kataloglarımız dahi mevcuttur. Bizler hem bireysel hem de kurumsal firmalı müşterilerimize en iyi imkânlar doğrultusunda bu hizmetleri sunuyoruz. Bu kapsamda firmamız tüm müşterilerine güven veriyor. Müşterilerimizin bu hizmetten yüksek ödemeler yaparak ekonomik anlamda mağdur bırakılmasını engelliyoruz.

Bu yönde diğer tadilatçı firmalarının aksine güncel olarak indirimli fiyat tarifeleri sunuyoruz. Firmamız son derece şık bir şekilde bu hizmetleri sunar. Bugüne dek uyguladığımız tüm mutfak tadilatlarımızı kusursuz listeli olarak kurumsal sitemiz üzerinden sunuyoruz. Buradaki temel gayemiz ise, yeni müşterilerimizin dahi bu hizmetimizden hemen faydalanmasını sağlamaktır.

Ek Ücretsiz Mutfak Tadilatçısı

Birçok mutfak tadilatı firmaları ek ücretsiz olarak bu hizmeti sunmaz. Firmalar daha çok ek hizmet bedelleri alarak hizmetler sunar. Bunun için sizlere servis bedeli, ek tadilat ücretleri, yol ve yemek gibi farklı masraflar sunabiliyorlar. Tüm bu etkenler firmalar açısından olmasa dahi sizler açısından ekonomik yönden zarar etmesine neden oluyor. Firmamızı sektöründe farklı kılan etken ise, siz değerli müşterilerinden herhangi ek hizmet bedelleri talep etmemesidir. Bu nedenle de doğrudan kurumsal bir firma aradığınızda bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca mutfak tadilatlarınızı yaptırmadan önce fiyat teklifimizi doğrudan sitemiz üzerinden de sorabilirsiniz.

Firmamız Neden Tavsiye Edilir?

Sektörümüzde pek çok tadilatçı firmaları yer almasına rağmen firmamızın bu denli tavsiye edilmesinin birçok nedenleri de söz konusudur. Öncelikle firmamız bu alanda lider olduğundan müşterilerinde herhangi kuşkular söz konusu olmaz. Birçok mutfak tadilatçı firmaları uzun süreli molalar verirken firmamız daha kısa süreli molalar sunar. Böylece personellerimiz işi uzun süreli olarak aksatması söz konusu değildir. Diğer firmalar yukarıda da vurguladığımız üzere yüksek fiyat tarifeleri sunarken, bizler daha indirimli fiyat tarifeleri sunarız. Diğer firmalar bu hizmeti sadece hafta içi sunarken, firmamız haftanın tüm günlerinde aktiftir. Böylece acil durumlarda dahi müşterilerimizin mağdur kalmamasını sağlarız.

Kampanyalı Mutfak Tadilatçı Hizmeti

Kampanyalı mutfak tamiri hizmeti sadece firmamızda söz konusudur. Türkiye genelinden bu hizmeti sunan birçok firmalarda bu özellik yer almaz. Firmalar kampanyalı fiyatları bir yana bırakın, sürekli olarak fiyat yükseltmesine devam ediyor. Çünkü merdiven altı firmalarda müşteri memnuniyetine değer verilmesi gibi durumlar söz konusu değildir. Bu durum sektörde yer alan başarılı mutfak tadilatçı firmaları üzerinde de olumsuzluk oluşturabiliyor. Kampanyalı mutfak tamirleri hizmetlerimizin fiyatlarına hemen bakmanız tavsiye edilir.

Mutfak Tadilatçısı Yüksek Teknolojili Ekipmanlar

Mutfak tadilatçısı yüksek teknolojili ekipmanlar üzerinden sunan tek firmayız. Özellikle tadilat hizmetlerinin yüksek teknolojili ve sıfır ekipmanlar üzerinden giderilmesi taraftarıyız. Bu nedenle de bu alanda oluşan en zorlu tadilatları dahi yorulmadan çözümlüyoruz. Mutfak tadilatçıları arasında firmamızın birçok fırsatları da söz konusudur. Bu sebeple evinizin konforunda bizlere ulaşarak diğer fırsatlarımız hakkında da bilgi alabilirsiniz.

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: