Kemaltürkler MH Gülce Sokak No: 15/1 Sancaktepe /İSTANBUL

Bahçelievler Anahtar Teslim Ev Tadilatı  

06.08.2022
2.470
Bahçelievler Anahtar Teslim Ev Tadilatı  

Bahçelievler Anahtar Teslim Ev Tadilatı  

Anahtar teslim ev tadilatı ve genişletme işi, evdeki tüm atmosferi yaratan ve evdeki yaşam kalitesini belirleyen işin bir parçasıdır. Tüm evi etkileyen bu sürecin profesyonel bir ekip tarafından iyi takip edilmesi ve planlanması gerekmektedir. Bahçelievler anahtar teslim ev tadilatı firması olarak ihtiyaç duyacağınız tüm yapı tadilat hizmetlerini en kaliteli ve uygun maliyetli şekilde sunuyoruz.

Anahtar Teslim Komple Tadilat Keşfi ve Planlaması Nasıl Yapılır?

Tam bir ev tadilatından önce, yer iyice araştırılmalıdır. Burada Bahçelievler anahtar teslim ev tadilatı firması uzman ekibi tarafından (iç mimarlar ve dekoratörlerle birlikte) evi tam olarak incelemek gerekir. Bunu yapmak için, iç mimar, ev sahibi ile birlikte evin tam bir keşfini yapar. Ev zaten yaşanabilir durumdaysa ve genel bir revizyon isteniyorsa, genişletme ve yenileme çalışmaları tartışılacaktır.

Birçok ev sahibi gergi tavan, boya, badana, alçıpan, parke ile röportaj yapıyor, model seçiyor ve evde nasıl olacaklarını tartışıyor. İşte burada mimari tasarımlar devreye giriyor. Bahçelievler anahtar teslim ev tadilatı firması iç mimarları bu noktada çizimler oluşturur, gerekirse iç mimarın programlarından biri kullanılarak 3 boyutlu bir modelleme yapılır.

Komple bir ev tadilatı için 3 boyutlu modelleme çalışmaları yapıldıktan sonra tadilat kalemleri tek tek hesaplanır ve fiyat çalışmasına başlanır. Burada fiyatlar elbette seçilen modele göre evin tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarına göre değişebilmektedir. Bazı durumlarda, iç mimar, çizimi ve süreci yönetmek için bir ücret talep edebilir. Bazı durumlarda bu ücret toplam maliyete dâhildir. Bahçelievler anahtar teslim ev tadilatı firması olarak en uygun fiyattan maliyet hesabı planlanmaktadır.

Tam Bir Yenileme ve Anahtar Teslimi Tamamlama Maliyeti Ne Kadar?

Komple bir ev tadilatı fiyatı elbette küçük bir evde yapılan küçük onarımlardan daha uygundur. Örneğin 100 m2 boya ve badana alanı için 1200 TL fiyat verilirken, aynı 100 m2 alana komple tadilat için 400 TL fiyat hesaplanabilir. Burada zanaatkârların mevcudiyeti ve çok fazla toptan iş yapılabiliyor olması, önemli indirimlere dönüşüyor.

Bahçelievler anahtar teslim ev tadilatı firması olarak sizler için anahtar teslim tadilatlar için en uygun fiyat tablosunu oluşturmaya çalışıyoruz. Her türlü tadilat ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En Uygun Maliyetli Tadilat İşleri Bahçelievler Tadilat Firmasında

Bahçelievler anahtar teslim ev tadilatı firması olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve yapmış olduğumuz onlarca anahtar teslimi bitirme işi ile size en uygun maliyeti hesaplamada yardımcı olmaya çalışıyoruz. 2021 yılı dekorasyon maliyetlerini ve ortalama fiyatları hesaplamak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bilgi ve fiyattan haberdar olmak için yazımızı mutlaka okuyun. Umarız faydalı bilgiler almışsınızdır.

Bahçelievler anahtar teslim ev tadilatı firması olarak fiyatlarımız ve ödeme seçeneklerimiz istenilen işi, iş hacmi ve miktarı, malzeme kalitesi, işin süresi ve mesafesine göre değişmektedir. Saha araştırması yapılmadan yapılan ve belirlenen tüm maliyet hesaplamaları hatalı olmakla birlikte yanıltıcı olabilir. Ancak bilginize, Bahçelievler anahtar teslim ev tadilatı firması olarak anahtar teslimi fiyatlar şeklinde maliyetleri kafanızda azda olsa hesaplayabilmeniz için gerekli tüm bilgilendirmeyi yapıyoruz.

Bir Evi Yenilemek Ne Kadar Sürer?

Evinizi yenilemenin ne kadar süreceği elbette işin ne olduğuna ve hangi unsurları içerdiğine bağlıdır. Genel olarak standart bir 3+1 evin tadilatı ortalama 10 ile 30 gün arası sürer. 250 m2 alana sahip iki katlı bir villadan bahsedecek olursak bu süre 30 ile 45 arasında değişmektedir.

İşçilik ve istenilen modele göre işin değiştiğini bir kez daha hatırlatıyoruz. Bahçelievler anahtar teslim ev tadilatı firması olarak evinizi yenilemenin ne kadar süreceğini daha iyi görebilmeniz için tadilat sürecinde kullanmanız için genel bir şablon oluşturuyoruz.

Bahçelievler Anahtar Teslim Ev Tadilatı Firması Hangi Ev Tadilat İşlerini Yapıyor?

Komple bir ev tadilatında pek çok iş ve atölye bir arada kullanılmaktadır. Örneğin, bir grup usta boya ve badana yaparken, bir grup usta alçıpan üzerinde çalışırken, bir grup usta evde sıhhi tesisat yapabilir.

Ev sahibinin doğru mimarlar veya dekoratörler, onları denetleyen ustalar ve profesyonel bir çalışma grubu ile müzakere etmesi gereken yer burasıdır. Bahçelievler anahtar teslim ev tadilatı firmasının her zanaatkâr grubu, süreci doğru yaparak evin genel güzelliğine katkıda bulunur.

Hangi Onarım Öğelerine Öncelik Verilmelidir?

Komple bir ev tadilatı yaparken atlayarak sonuç elde edilemeyecek bazı noktalar vardır. Birincisi sıhhi tesisattır. Sıhhi tesisat sorunlu olduğunda, sağlıklı bir yaşam alanı tahsis edilemez. Bu sebeple sıhhi tesisat her zaman bir önceliktir. Bundan sonra, zemin dayanıklı ve şık olmalıdır. Zemin kaplamalarından epoksi, parke veya fayans seçilir ve uygulama gerçekleşir.

Sonuçta mobilya seçilir, renk ve boya ve badana kullanımı tercih edilir. Kullanımlardan herhangi biri varsa, gergi tavan ve alçıpan üzerinde çalışma yapılacaktır. Bahçelievler anahtar teslim ev tadilatı firması gerekli olacak tüm onarım basamakları hakkında sizleri zamanında bilgilendirecektir.

Önem Sırasına Göre Tadilat Listesi:

* Sıhhi Tesisat

* Döşeme (parke, fayans, epoksi)

* Badana, boya

* Paris alçısı ve alçıpan

* Mobilya ve dolap dekorasyonu

* Dekoratif tesisatlar

Komple Bir Ev Tadilatı Hesaplanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Zamanla yaşanılan mekânlar eskir, kullanım alanlarında yetersizlikler ve bozulmalar ortaya çıkabilir. Ya da eski bir evi satın alırken mevcut hali değiştirilmek istenebilir. Bu gibi durumlarda ev tadilatına başvurulur. Bahçelievler anahtar teslim ev tadilatı firmasında her bütçeye uygun komple ev tadilatı mevcuttur.

Onarım işlerinde yapılan en büyük hatalardan biri yanlış miktar ölçümü ve malzeme maliyetidir. Bu büyük sorunu çözmek için bir bilirkişi veya dekoratörden yardım almanız zorunludur. Malzemelerdeki fiyat ve kalite farklılıkları ve işçilik maliyetlerindeki (günlük ödenekler) farklılıklar yanıltıcı olabilir.

İşinizi çok düşük bir fiyat sunan bir şirkete yaptırmayın. Onları fazla ücretlendiren anahtar teslimi bir onarım şirketine vermeyin. Tahminde ortalama olan önerileri ciddiye alın. Sonuçta usta maaşı ve malzeme fiyatları ortalama olarak belirleniyor. Bunu göz önünde bulundurarak çalışma gününüzü ve ücretlerinizi hesaplayabilirsiniz. Peki, komple bir ev tadilatının ne kadara mal olacağını hesaplarken nelere dikkat etmelisiniz? İşte sizler için bu sorunun cevabını yanıtladık;

* Yenilenecek evin büyüklüğü ve şekli

* Onarım işleminde kullanılan malzemenin kalitesi

* Yetenekli zanaatkârlar

* Elektrik ve su borularının yıkım-yıkım işlemleri

* Moloz taşıma

Bu ve benzeri özellikler için ev onarımlarının tam bir hesaplamasını yapmak mümkündür.

Bahçelievler Anahtar Teslim Ev Tadilatı Firması Olarak Neden Komple Bir Ev Tadilatı Öneriyoruz?

Evinizde değişiklik yaparken belirli bölümleri farklı zamanlarda yenilemek hem zaman hem de bütçe alacaktır. Evinizin tüm bölümlerini bir arada yeniden şekillendirmek ve tüm işlerinizi tek seferde yaptırmak daha ekonomik olacaktır. Ayrıca bitmemiş onarımlar bir kullanım sorunu olarak size geri dönebilir.

Diyelim ki balkonunuzu cam balkon ile kapatmak istiyorsunuz, camın yerleştirildiği zemindeki eski mermerinizi yenilediniz. Altındaki mermer, üzerine yerleştirilen cam nedeniyle zamanla eskidiği ve gücünü kaybettiği için camlarınız eğilebilir. Görünümün estetiği kaybolacak ve kullanmakta zorlanacaksınız. Bu elbette can sıkıcı bir durum, bu nedenle komple bir ev tadilatı yaparken eve bir bütün olarak bakmakta fayda vardır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: