Kemaltürkler MH Gülce Sokak No: 15/1 Sancaktepe /İSTANBUL

Arnavutköy Anahtar Teslim Ev Tadilatı

06.08.2022
2.469
Arnavutköy Anahtar Teslim Ev Tadilatı

Arnavutköy Anahtar Teslim Ev Tadilatı

Arnavutköy anahtar teslim ev tadilatı evinde değişiklik yapmak isteyen kişiler için en doğru adrestir. Eviniz de değişiklik yapmak istiyorsanız illa bir bozulma ya da bir arızalanmanın olmasına gerek yok evinizi kendi isteğiniz doğrultusunda hiç bir neden yokken değiştirebilirsiniz. Herkes evinde birtakım değişiklikler yapmak ister kimi değişiklikler köklü iken kimi değişiklikler ufak tefek yüzeysel olabiliyor. Küçücük bir dokunuş dahi evinizin havasını değiştirmeye yetiyor. Ancak illa büyük bir değişiklik istiyorum, evimi baştan inşaa etmek istiyorum diyorsanız o zaman tadilatı göze alıp, ne istediğinizi belirledikten sonra en iyi firmalar ile iş yapabilirsiniz. Firmamız bu konuda hizmet veriyor, firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Tecrübeli Kişilerden Yardım İsteyin

Arnavutköy anahtar teslim ev tadilatı işinde son derece başarılıdır. Anahtar teslim işleri fiyatları konusunda araştırma yapmak isterken, sadece ucuz olan fiyat aralıklarına dikkat çakmayın aynı zamanda kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik yani uzman bir bakış ve usta bir kişi çok önemlidir. Bazı ustaların işçilikleri oldukça kötüdür. Ev yenileme yaptığınızı düşünürken evinizi berbat bir şekilde bulabilirsiniz. Buna oldukça dikkat etmeniz gerekir. Çevrenizde villa tadilatı, banyo, mutfak tadilatı yapan anahtar teslim eden komşularınızdan akrabalarınızdan bilgi alabilirsiniz. Onları referans olarak kullanabilirsiniz. Kullanmış oldukları malzemelerden, ustaların işçiliklerinden, almış oldukları ürünlerden ve fiyatlardan memnun kalmışlar mı diye sorabilirsiniz.

Ev Tadilat Masrafı Hesaplama

Arnavutköy anahtar teslim ev tadilat evinde yenilik isteyenler ve evine yeni bir soluk getirmek isteyenler için doğru bir adres olma niteliği taşıyor. Ev tadilatı yapılırken belli bir masraf söz konusu olmaz. Ama kabataslak bir hesaplama yapmak isterseniz bunun için ufak bir araştırma yaparak belli olmasa da kabataslak bir fiyat belirlenebilir. Odanızın metrekaresine göre ne kadar parke giderse o kadar hesap çıkar. Bunun üzerine bir de işçilik eklemeniz gerekiyor. Fayans konusunda da aynı şeyi yapabilirsiniz. Metrekare başına fiyat belirleyebilirsiniz. Genel olarak bakıldığında bir evi yenilemek minimum 50 bin liradan başlıyor. Fayanslar, parkeler, mutfak dolapları, duvar boyaları gibi farklı malzemeler de fiyat değişikliğine gidilebilir. Fiyatlar giderek artabilir.

Komple Ev Tadilatında Zeminler

Arnavutköy anahtar teslim ev tadilatı evinizi güvenli bir şekilde teslim edebileceğiniz bir firmadır. İç zeminler evi düzenleme ve eve yeni soluk getirme açısından çok önemli bir husustur. İç mimarların birbirlerinden farklı güzel trend önerileri mevcuttur. Evinizin yerlerinde zikzak veya üçgen desenli, siyah beyaz veya farklı renkler ve farklı desenler ile döşemeler kullanarak evinizde büyük bir fark yaratabilirsiniz. Klasik parkeler ile de evinizi döşeyebilirsiniz. Parke fiyatları çeşitlilik gösterebilir. Sahip olmuş olduğunuz en iyi şekilde döşeme yapmanız mümkün. Uygun fiyatlar ile de evinizi baştan yaratabilirsiniz.

Alan Yaratmanızı Sağlayacak Tadilatlar

Arnavutköy anahtar teslim ev tadilatı yaptırmak için belli bir bütçeye sahip olmanız gerekiyor. Uygun fiyata da evinizi döşeyebilirsiniz. Ancak en iyi fiyatlara çok daha kaliteli bir şekilde evinizde yeniden döşeme, boyama, kaplama gibi birçok işlem yapmanız mümkün. Eski ev yenileme işlemleri yaparken ilk kuralını evinizde ferah ortam olması olsun. Eviniz ne kadar geniş olursa, eşyalar evde ne kadar az alan kaplarsa ev o kadar ferah olur. Oda tadilatının yanında, komple tadilat yaptırmayı düşünüyorsanız ve ev yenileme için maddi olarak bütçeniz hazır ise, ufak bir araştırma yaparak yetkili kişiler ile konuşarak evinizi daha ferah bir ortam haline getirebilmeniz mümkün.

Aydınlık Ve Ferahlık Önemli Hususlar

Arnavutköy anahtar teslim ev tadilatı evlerinizin aydınlık ve ferahlık olabilmesi adına yenileme yapmanız gerekirse evinizi yenileyin. Ruhunuzu daraltan bir ortamda yaşamak, önümüzü kısaltır. Bunun yerine kendinizi mutlu hissedeceğiniz huzurlu, aydınlık ve ferah bir ev inşa etmeniz gerekir. Evinizi baştan aşağı değiştirmenizi sağlayan en büyük etkenlerden biri eve giren ışık. İlk önce perdelerinizin değişimi ve de camlarımızın büyüklük oranı eve girecek ışığı ayarlar. Duvarlarınızı farklı renklere boyayarak evinizde ferahlık sağlayabilirsiniz. Asma tavamlar ve tavana gömülü olan spot ışıklar da aydınlatma konusunda evinize yeni bir soluk getirerek evinizin havasını, aurasını değiştirecektir.

Ev Yenilemede Mobilyalar

Arnavutköy anahtar teslim ev tadilatı yaparak evinizi diğer evlerden farklı kılma şansınız vardır. Evleriniz oldukça hoş bir hava katmak için evinizde yenileme şart ise yetkili kişiler ve güvenilir firmalar yardımı ile evinizi yaptırabilirsiniz.  Güvenilir firma ile çalışmanız oldukça önemlidir. Arnavutköy anahtar teslim ev tadilatı sayesinde evinizde yeni bir alan oluşturabilir. Evinizi daha güzel bir hale sokabilirsiniz. Evinizi full değiştirmek için yeni mobilyalar alabilirsiniz. Ancak buna hiç gerek yoktur. Basit anlamda koltuk döşeme değişimi ile yepyeni bir görüntü elde edebilirsiniz. Eğer döşeme size fazla geliyorsa ve sizi aşacağını düşünüyorsanız bunun da alternatifi var. Koltuklarınızı yıkatarak yeni bir koltuk görüntüsünü elde edebilirsiniz. Koltuk yıkamak için profesyonel aletler kullanan insanlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Yaklaşık Olarak Anahtar Teslim Ev Tadilatı Kaç Gün Sürer?

Arnavutköy anahtar teslim ev tadilatı süresi boyunca yapılacak olan uygulamaların ve uygulama esnasında kullanılan su, elektrik, doğalgaz tesisatı, pencere, duvar, dolap, kapı, duvar kağıdı, niş dekorasyonu, şömine, mutfak dolapları, parke, fayans vs. gibi uygulamaların yapılıp yapılmayacağına ve evin eşyalarının ne kadar dolu olup olmadığına göre yapma süreleri farklılık gösterecektir. Ortalama genişlikte olan bir evin komple tadilatı 15 – 25 gün arası sürer. İçerisinde yaşanılan ve eşyalı olan bir evin tadilatı biraz daha fazla sürer. Bu da 20 40 gün kadar sürebilir. Evinizi boş bir şekilde bırakırsanız tamir ve tadilat etmek çok daha kolay olur.

Anahtar Teslim Daire Tadilatı İçin İş Sıralaması Nasıldır?

Arnavutköy anahtar teslim ev tadilatı uygulamaları yapılırken ustalar belli bir sıralamaya göre giderler. İş sıralama bir tadilat kuralı olarak bilinir. Su, elektrik, doğalgaz tesisatı çalışmaları ilk önce yapılır. İlk önce tesisat işleri yapılır. Daha sonra ise, duvar ve zemin kaplama işlemleri yapılır. Parke, fayans, epoksi, duvar kağıdı vs. Bu işlemden sonra boya badana işlemleri uygulanır. Alçı ve alçıpan uygulamaları yapılır. Mobilya veya dolap yapımı ve montesi yapılır. Dekoratif yerleştirmeler yapılır. Ve en son işlem olarak testler yapılır. Komple anahtar teslim ve ev tadilâtlarının temel unsurları bulunur. Bu unsurlar eksiklerinin tespit edilmesi, maliyetlerin tespiti, uygun bir firma seçimi, firma ile anlaşma olarak değerlendirilir.

Anahtar Teslim Daire Tadilatlarında Neler Yapılır?

Ev tadilat işlerinin nasıl yapılacağı hakkında öncelikle plan yapılması zaruridir. Mimarlar yardımı ile evinizin iç dekorasyonunu yapabilirler. Öncelikle ihtiyaç var ise çatı tadilatı ve izolasyonu dış cephe mantolama ve kapı pencere değişimi yapmak olmalıdır. Proje ile birlikte hareket edilerek tadilat gereken yerler tadilat edilir. Daha sonra doğal gaz tesisatı, elektrik tesisatı, su tesisatı yenilenir. Zemin tavan ve duvarda yalıtım işlemleri yapılır. Duvarlara astar uygulaması gerçekleştirilir. Banyo, mutfak, balkon ve holdeki fayans, parke ve seramik işleri yapılarak sonlandırılır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: