Kemaltürkler MH Gülce Sokak No: 15/1 Sancaktepe /İSTANBUL

Anahtar Teslim Ev Tadilat Fiyatları

06.08.2022
27
Anahtar Teslim Ev Tadilat Fiyatları

Anahtar Teslim Ev Tadilat Fiyatları

Anahtar teslim ev tadilat fiyatları pek çok duruma bağlı olarak değişiklik gösterir. Evin tamamının tadilatını bu yöntem ile yapmak son derece kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Son yıllar da anahtar teslim ev tadilatı çok fazla tercih edilen işlemlerden biri haline gelmiştir. Doğru ve başarılı bir uygulama ile birlikte evi en kısa süre içeresinde ideal haline getirmek mümkün olur.

Özellikle son yıllar da yapılan düzenlemeler ile birlikte bu işlem çok daha kolay ve başarılı bir şekil de gerçekleşmeye başladı. Yapımı esnasında dikkatli davranılır ise herhangi bir sorun yaşanmadan doğru bir tadilat işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.

Eski ya da kısa sürede yıpranmış olan evlerin tadilat işlemi yapılırken bu şekilde olan modeller ön plana çıkarlar. Bu tadilat şekli ile birlikte evin bütün sorunlarını bir arada gidermek mümkün olur. İşlem esnasında dikkat edilmesi gereken de pek çok konu söz konusu olur. Anahtar teslim ev tadilat fiyatları uygulama şekline bağlı olarak değişiklik gösterir.

 

3+1 ev tadilat fiyatları tadilat esnasında kullanılacak malzemenin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. En iyi ev tadilat fiyatını öğrenmek için fiyat karşılaştırma tablosunu incelemenizi öneririz. Örnek bir 3+1 anahtar teslim ev tadilat fiyatı 150.000 tl ile 500.000 tl arasında kullanılacak malzemenin türüne göre değişkenlik gösterir.

2+1 anahtar teslim ev tadilat fiyatı m2 fiyatı 2.000 tl ile 10.000 tl arasında tadilatta kullanılacak malzemenin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. 80 – 90 m2 bir ev tadilat fiyatı 150.000 tl ile 300.000 tl arasında değişebilir. En iyi fiyat bilgisi için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alt kısımda verdiğimiz tablo’daki fiyat çizelgesi sizin projenizde farklılıklar gösterebilir. Nihai fiyat için 0545 201 00 01 nolu telefondan güncel fiyat alınız.

Ev Tadilat Fiyatları Listesi – 07.08.2022 güncellenmiştir.

Ev Tadilat CinsiMalzemeİşcilikToplam
WC tadilatı4.000TL3.500TL7.500TL
Mutfak tadilatı23.500TL8.500TL32.000TL
Kapılar9.000TL1.500TL10.500TL
Banyo Tadilatı8.500TL5.500TL14.000TL
Pencereler7.000TL1.500TL8.500TL
Parkeler7.500TL1.500TL9.000TL
Boya Badana1.500TL1.500TL3.000TL
Komple Alçı Sıva1.500TL5.500TL7.000TL
Komple Asma Tavan2.500TL3.000TL5.500TL
Elektrik Tesisat2.000TL1.500TL3.500TL
Su Tesisat1.500TL1.500TL3.000TL

*Fiyatlara %18 +kdv dahil değildir.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Nedir?

Anahtar teslim ev tadilat fiyatları uygulama şekline bağlı olarak değişiklik gösterir. Özellikle son yıllar da en çok tercih edilen tadilat şekillerinden biri olmasından kaynaklı olarak ön plana çıkmaktadır. Ev sahibinden anahtarları alarak evin bütün tadilat işlemlerini bir anda gerçekleştirip daha sonra ev sahibine teslim ediyoruz. Hem duvarlar, hem fayans hem ışıklandırma hem de evin her alanında ortaya çıkan eksikleri belirliyoruz.

Daha sonrasında ise her bir alanda uzman olan çalışanlarımız sayesinde evin tadilat ve düzenleme işlemlerini sırasıyla yapıyoruz. İşlemler aşamalar şeklinde gerçekleştiği zaman daha etkili bir sonuç elde etmek mümkün oluyor. Anahtar teslim ev tadilat fiyatları uygulanan işlemin aşamaları esnasında kullanılan malzemenin kalitesi ve tadilatın ne kadar olduğuna bağlı olarak değişiklik gösterir.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Nasıl Yapılır?

Anahtar teslim ev tadilatının ne şekilde yapıldığı çok merak edilen konular arasında yer alır. İlk olarak firmamızın uzman çalışanları evlere giderek tadilatı yapılacak olan alanların belirlenmesi konusunda çalışma gösterir. Daha sonrasında ise bu tadilat için gerekli olan malzeme ve aletlerin neler olduğu belirlenir ve satın alınır.

Her aşamada firmamızda yer alan uzman kişiler çalışma gösterdiği için ev sahibinin herhangi bir şey yapmasına gerek duyulmaz. Bu işlemlerin doğru bir şekilde uygulanması konusunda çok dikkatli davranmak gerekir. Doğru bir işlemin gerçekleşmesi ile birlikte en etkili sonucu elde etmek mümkün olur. İşler tam olarak bitmeden ev sahibine anahtar teslimi yapılmaz.

İşlerin ne kadar süre içerisinde biteceği de merak edilen konular arasında yer almaktadır. Firmamız en etkili ve en hızlı çalışmayı gösterse de çok uzun işleri bulunan evlerin anahtar teslimi biraz daha uzun sürebilir. Bu gibi durumlar da ev sahibine gerekli bilgilendirme yapılır. Anahtar teslim ev tadilat fiyatları tadilatın ne kadar süreceğine bağlı olarak da değişebilir.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Hangi Evler İçin Uygundur?

Anahtar teslim ev tadilat fiyatları pek çok farklı sebebe bağlı olarak değişiklik gösterir. Çok fazla tadilat işi bulunan evleri tam olarak tadilata alarak her sorunu bir anda gidermek mümkün olur. Özellikle eski olan evler daha çok tadilata ihtiyaç duyarlar. Evlerin daha konforlu ve daha yaşanılası bir hale gelmesi adına bütün işlemleri bir arada gerçekleştirmek ve evin daha yeni olmasını sağlamak gerekir.

Firmamızda çalışan uzman kişiler hem tesisat sistemini hem de görsel açıdan iyi hale gelmesini sağlamak adına evlere kapsamlı bir araştırma yapılır. Bir anda bütün tadilat işleminin gerçekleşmesi için son derece titiz bir çalışma sergiliyoruz. Özellikle banyo ve tuvalet gibi alanlar en çok kullanılan yerler olduğu için daha çok tadilata ve daha çok bakıma ihtiyaç duyarlar.

Evin her alanında çok kapsamlı bir çalışma göstermemizden kaynaklı olarak verimli bir çalışmamız söz konusu olur. Aynı zaman da her alan da uzman olan çalışanlarımız da bulunduğu için her alan da profesyonel bir çalışma gösterilir. Anahtar teslim ev tadilat fiyatları da bu konulara bağlı olarak değişiklik gösterir.

Banyo ve Tuvalet Tadilatı

Firmamızda çalışan uzman kişiler tuvalet ve banyo tadilatı işlemini yaparken son derece hassas bir çalışma gösterirler. Bu gibi alanlar da ilk olarak tesisat sistemini kontrol ediyoruz. Tesisat sisteminde herhangi bir hasar durumu söz konusu ise mutlaka uzman kişiler yardımı ile borular ve gider kısmında tadilat gerçekleşir.

Daha sonrasında yer ve duvar kısmında bulunan fayansları yenilemek için sökme işlemi yapılarak dağınıklık ortadan kaldırılır. Yeni fayansları yerleştirmeye başlamadan önce kırmadan kaynaklı fayans parçalarını mutlaka temizlemek gerekir. Böylece çok daha temiz bir çalışma yürütmek mümkün hale gelir. Aynı zaman da  ortaya çıkan sonuç da daha başarılı olur.

Firmamızda çalışan profesyonel kişiler bu konu da çok temiz bir çalışma yürütürler. Daha sonra ise duvar ve yerlere ev sahibinin beğenmiş olduğu fayansları harç ile yapılaştırıp kuruduktan sonra derz ile aralarını kapatıyoruz. Son derece kolay bir işlem gibi görünse de ustalık gerektirir. Anahtar teslim ev tadilat fiyatları bu esna da kullanılan malzemelerin kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Mutfak Tadilatı

Mutfak da en çok tadilat gerektiren yerlerden biridir. Evden çok sık kullanılan yerler kısa süre içerisinde eskimeye ve hasar yaratmaya başlar. Durum böyle olunca da yenilemek için çeşitli çalışmaların yapılması gerekir. Anahtar teslim ev tadilat fiyatları yapılan işlem ve kullanılan malzeme kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterir. Mutfak dışında diğer alanlarda da boyama işi yapılacak ise firmamızda çalışan uzman kişiler boya işlemine öncelik vererek başlar.

Daha sonra ise mutfak dolaplarının değişim işine geçilir. Mutfak dolapları kurtarılacak gibi ise ilk olarak bu malzemeler ile kurtarma işlemi yapılır ve yenilenir. Fakat çok eski ise ölçüler alınarak yeni dolapların yapılması için marangoz ile iletişime geçilir. Mutfak yerleri genel olarak fayans döşeme olmaktadır. Bu alanalar da özenli bir şekilde fayans döşeme işlemi yapıyoruz. Mutfak tadilatı esnasında da giderler ve tesisat yeniden kontrol ediliyor. Böylece bir hata durumu varsa da düzeltiyoruz.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Ne Kadar Sürer?

Anahtar teslim ev tadilatı fiyatları ve ne kadar süre içerisinde tamamlanacağı çok merak edilen konular arasın da yer almaktadır. Bir takım konulara dikkat edilir ise herhangi bir sorun yaşamadan tadilatı tamamlamak mümkün olur. Evin tamamında bir tadilat durumu gerçekleştireceksek 1 hafta ila 2 hafta arasında tadilat süreci tamamlanır. Ancak projenin büyüklüğüne ve kapsamına göre bu süreç 60 iş gününü bulabilmektedir.

Evin tamamın da değil de belirli bir kısmında tadilat yapılacak ise en fazla 1 hafta içerisinde tadilat durumunu tamamlamak mümkün hale gelir. Son yıllar da anahtar teslim ev tadilatı çok fazla tercih edilen tadilat çeşitlerinden biri haline geldi. Firmamızı tercih ederek bu konu da çok ciddi bir kolaylık sağlamanız ve kısa süre içerisin de ev tadilat işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olur.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: